Πρόταση (για ΠΟΛΛΟΣΤΗ φορά)
GMT+2

Home page Forums gmr.forum Πρόταση (για ΠΟΛΛΟΣΤΗ φορά)

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • #18113

    Εδώ γράφουμε, συζητούμε τα όσα αφορούν την πρόταση με τίτλο “Πρόταση (για ΠΟΛΛΟΣΤΗ φορά) για αντιστασιακή-απελευθερωτική συν-αξιοποίηση…

    Συνοψίζοντας, η πρόταση ως έχει έως τώρα (8/11/2018) και είναι αναρτημένη, έχει προκύψει κατόπιν διαβούλευσης και συμφωνίας όλων μας.

    Εκκρεμεί το επίκαιρο θέμα, με το εκκλησιαστικό, για το οποίο συνεχίζεται η διαβούλευση.

    #18118

    Η δυνατότητα συνημμένων αρχείων (word, κλπ) δυστυχώς ΔΕΝ υποστηρίζεται στο παρόν forum.
    Για αυτό όταν θα έχετε κάποιο τέτοιο αρχείο μπορείτε να το στέλνετε στο email (info.greekmarketresearch@yahoo.com) για να το αναρτώ κατόπιν εγώ στον server.

    ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο server αυτός είναι στο pc μου, για αυτό για να υπάρχει πρόσβαση πρέπει να είναι ανοιχτός. Είναι βέβαια για αρκετές ώρες αλλά όχι διαρκώς.

    Τα κείμενα (word) που υπάρχουν έως τώρα προκειμένου να έχουμε μία βάση εκκίνησης διαλόγου είναι αναρτημένα στον server στη πιο κάτω διεύθυνση
    ftp://chriskouts.ddns.net

    θα σας ζητηθεί κωδικός για να μπείτε.
    Οπότε πριν το κάνετε θα πρέπει να μου στείλετε στο email (info.greekmarketresearch@yahoo.com) τα username & password που εσείς επιθυμείτε να έχετε για να σας δοθεί permission

    Μπορεί να φαίνεται ότι όλα αυτά είναι μια ταλαιπωρία αλλά είναι μόνο για μία φορά.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
Comments

Comments are closed.